Vara ne stimulează creativitatea și ne susține pasiunile. Ne întoarce în copilărie, la amintirile zilelor fără griji, în care singura noastră treabă era să pictăm, să decupăm ori să lipim. Sau să petrecem ore întregi cu familia și prietenii, pentru că timpul avea răbdare. Atât de simplu era, atât de simplu poate fi. Ține de noi să creăm cadrul perfect pentru propria stare de bine.
Cu aceste imagini în minte și suflet am creat un nou Inspiration Book, care să ne fie alături în sezonul estival, cu inspirație și vizualuri relaxante. El are trei părți:
- home
- hosting
- hobby
Cei 3 H sunt suficienți, cred eu, pentru ca vara să aibă vibe, culoare și savoare. Ideile sunt aici, ingredientele sunt la tine. Folosește-le și combină-le după pofta inimii!
*** Click pe poza de mai jos pentru a accesa ediția de vară a frumosului Insipration Book ***

Descoperă rețeta unui cocktail savuros de vară cu pepene roșu, lime și mentă, inspirat de acest produs epack.
Poate ți-ar mai plăcea să citești/vezi și:
- Slow living. Viața cum îmi place acum
- Video. Organizatoare din lemn, opțiuni durabile
- Îmbunătățirea rutinei zilnice cu ajutorul organizării
—
Dacă ți-a fost de folos ce ai citit, intră și în cel mai mare grup cu idei de organizare din România (Diana Mihaila – Idei Organizare) și abonează-te la newsletter, pentru programe și oferte dedicate exclusiv membrilor. Mă găsești și pe Facebook și Instagram.
